Navštivte Madeiru

Letenky na Madeiru

Zájezdy na Madeiru začínají někde kolem hranice 21 000 Kč a to se nejedná o All Inclusive nýbrž poznávací zájezdy se snídaní. Kolik ale stojí samostatná zpáteční letenka nejen z Prahy, ale i okolních států?

Madeira je díky své odlehlosti relativně drahá, není příliš mnoho důvodů proč se sem vydávat. Oproti například Kanárským či Kapverdským ostrovům, kde je během celé zimy teplo na koupání je na Madeiře koupací sezona pouze v létě. Nejedná se o žádný přestupní bod nebo extra zajímavou kulturu a historii. Důvodem k návštěvě je především krásná fauna a flora s vulkanickými jezery.

Akční letenky

Ceny na Madeiru v akci se pohybují mezi 3 až 5 000 Kč. Obvykle se navíc jedná o navazující let s Ryanairem z Prahy a následně odlety z Portugalského Porta či Lisabonu. Dále pak se také objevily letenky z Mnichova za lákavých 2 700 Kč ovšem v období mezi listopadem až lednem.

Standardní ceny

Osobně bych v případě Madeiry volil klasické lety bez jediného přestupu s dobou letu 4 a půl hodiny za 6 300 Kč přímo z Prahy. Letecká společnosti ČSA nabízí na výběr mnoho termínů v průběhu celého roku. Lety jsou navíc ve velmi dobré polední časy.

Zvolit můžete také českého dopravce Smart Wings, které se s cenou ovšem pohybují o přibližně 2 000 výše a navíc v horším komfortu.


Letenky na Madeiru
5, 1
Tajné nabídky zájezdů na Madieru
Informace Madeira